Jak przygotować SIWZ na pojazdy szynowe i ich utrzymanie? W jaki sposób kalkulować koszty utrzymania taboru? Czy warto inwestować w passenger experience, w celu przyciągnięcia pasażerów do kolei?

Te i podobne zagadnienia będą tematem XV edycji warsztatów eksperckich z cyklu rail22 - „Zakupy i utrzymanie taboru regionalnego – zamówienia, finansowanie, udostępnianie". Wydarzenie, które zaplanowano na czerwiec 2020 r. odbędzie się w Eurocentrum Konferencyjnym przy Al. Jerozolimskich 134 w Warszawie. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do menedżerów, specjalistów oraz urzędników odpowiedzialnych za inwestycje i nadzór nad funkcjonowaniem regionalnych systemów transportowych.

Fundacja ProKolej, ul. Wspólna 47/49, 00-684 Warszawa

Organizacja branżowa, której celem jest poszerzanie możliwości rozwoju transportu kolejowego, ochrona praw klientów i użytkowników kolei oraz prezentacja potencjału i potrzeb sektora - liderom opinii, mediom, politykom oraz administracji krajowej i europejskiej.

Działa aktywnie na rzecz poprawy wizerunku polskiej kolei, transparentności warunków jej działania, wsparcia rozwoju i zwiększenia bezpieczeństwa przewozów oraz inwestycji w sektorze. Podkreśla zarówno wagę modernizacji taboru oraz infrastruktury, jak i jakości prawa regulującego działalność przedsiębiorstw kolejowych.

Lokalizacja

Eurocentrum Konferencyjne
Al. Jerozolimskie 134 Warszawa